MAPA MARZEŃ

warsztat z tworzenia Mapy Marzeń, to proces, który uruchamia podświadomość, motywację i działanie. Jest to narzędzie opierające się na wykorzystaniu obrazów i emocji mających oddziaływać na naszą podświadomość. Jest to prosta i skuteczna metoda przydatna w określaniu swoich potrzeb i wyznaczaniu sobie celów oraz tworzeniu planów.

Czułość

w dzisiejszym świecie coraz częściej oddalamy się od siebie i zakładamy maski, udając, że wszystko jest OK. Odczuwamy coraz większą pustkę i samotność. I gdzieś tam w głębi drzemie potrzeba  bycia zrozumianą, zobaczoną i wysłuchaną. Warsztat, który jest okazją do zatrzymania się przy sobie, stanięcia w prawdzie ze sobą. Pomaga przerwać ciągłe niezadowolenie z siebie. Odkrywa pragnienia serca oraz wartości. Pozwala zatrzymać się przy swoim sercu i nadać kierunek w życiu.

Zrelaksuj się

warsztat, którego celem jest zatrzymanie się, wyciszenie i ukojenie. Znalezienie równowagi w sobie. To czas na oddech, na regenerację i rozluźnienie. Oderwanie od codziennych obowiązków.
Znajdziemy przestrzeń na psychoedukację, poznamy różne techniki relaksacji by nabrać sił na kolejne dni..

Dorosłe Dziewczynki – KROK 1

warsztat, który jest wstępem do pogłębionej pracy ze sobą. Przeznaczony dla kobiet z dysfunkcyjnych domów, które pragną zmiany, miłości i dojrzałości w codziennym funkcjonowaniu. Jest skierowany do kobiet, które są niezdolne tworzyć zdrowe relacje partnerskie, do tych, które nie są w kontakcie ze sobą, odczuwają pustkę, zagubienie i niepewność, które żyją w zakłamaniu, lęku, złości, które tęsknią za pokojem i miłością.

PROJEKT ZWIĄZEK

To program pracy ze sobą. Praca online (PDF) w postaci poradnika psychologicznego, którego celem jest pogłębienie świadomości (psychoedukacja połączona z zeszytem ćwiczeń) w kontekście budowania zdrowej relacji ze sobą i z innymi.

Przecież każdy z nas chce kochać i być kochany.

Celem napisania tego poradnika, jest pomoc osobom, które nie wyniosły z domu dobrych wzorców do budowania relacji, nie są w stanie stworzyć szczęśliwego związku, odczuwają pustkę i samotność. Ale też dla tych, którzy są w udanej relacji i potrzebują o nią zadbać bardziej, chcą pogłębić więź. A także dla tych, którzy są sami i dopiero chcą się zakochać i stworzyć satysfakcjonujący związek.