NABÓR DO KOLEJNEJ EDYCJI ROZPOCZĘTY !!!

Termin:

 • 21.10.2023 sobota 10.00 – 17.00 – brak miejsc
 • 18.11.2023 sobota 10.00 – 17.00 – brak miejsc
 • 13.1.2024 sobota 10.00 – 17.00 – brak miejsc

CHCĘ DOŁĄCZYĆ DO TEJ GRUPY

 • Cena: 470 zł / za 7h spotkanie. W cenę wliczone są: przerwy kawowe, drobne przekąski oraz materiały potrzebne do wykonania Mapy Marzeń.
 • Miejsce: Warszawa, ul. Ogrodowa 32a lok.6
 • Zapisy: kontakt@psychocentrum.pl
ZAMIEŃ MARZENIA W CELE

WARSZTAT DLA KOBIET, KTÓRE:

 • czują, że stoją w miejscu i chcą z niego ruszyć
 • chcą 'coś’ zmienić w swoim życiu
 • chcą określić swoje pragnienia
 • chcą wyjść z cienia i przestać się bać
 • próbowały zrobić Mapę Marzeń ale nie udało się lub nie działała
 • chcą zwizualizować to, czego pragną pod okiem specjalisty.

Warsztat z tworzenia Mapy Marzeń, to proces, który uruchamia podświadomość, motywację i działanie. Jest to narzędzie opierające się na wykorzystaniu obrazów i emocji mających oddziaływać na naszą podświadomość. Jest to prosta i skuteczna metoda przydatna w określaniu swoich potrzeb i wyznaczaniu sobie celów oraz tworzeniu planów.

Najpierw porządkujemy i przyglądamy się temu co chcesz zawrzeć na Mapie. Ponieważ by móc pójść dalej, powinnaś dowiedzieć się, w którym miejscu jesteś i czego pragniesz. Warsztat pomaga spojrzeć na siebie i swoje życie z innej perspektywy. Dzięki czemu możesz nadać życiu właściwy kierunek. Kluczowy w całym procesie tworzenia mapy jest etap podejmowania decyzji i wyklejania. Dla Twojego mózgu to ważny sygnał, na czym masz się skupić, jakie informacje wyłowić z otaczającej rzeczywistości, aby przybliżyć się do realizacji celu.

Mapa Marzeń, to kolaż, na którym zamieszczone są wycinki zdjęć pochodzące z kolorowych czasopism będące metaforą marzeń, pragnień i celów.

Mapa Marzeń jest formą wizualizacji. To potężne narzędzie, ponieważ kiedy tworzysz w swoim umyśle obrazy siebie samego pragnącego czegoś – generujesz myśli i uczucia posiadania tego już teraz. Wizualizacja to transformacja myśli w obrazy, która wyzwala w nas silne uczucia. Dlatego często jesteśmy zaskoczeni długoterminowymi efektami jej tworzenia. Głównym skutkiem jest to, że stajemy się bardziej otwarci na korzystanie z nadarzających się okazji, coraz więcej pojawia się w naszym życiu „zbiegów okoliczności”, które pozwalają nam spełniać to, czego chcemy.
Budujemy przestrzeń do wsłuchania się w siebie, im bardziej precyzyjnie określisz swoje potrzeby, cele tym łatwiej będzie Ci potem podjąć odpowiednie działania oraz wyłapać możliwości do ich realizacji.

Stworzenie osobistej Mapy Marzeń daje dużo radości i uruchamia kreatywność, uwalnia odwagę. To niezwykły czas dla siebie, w gronie fantastycznych kobiet. Gdy mapa powstanie, pełni funkcję przypominającą i motywującą do tego co nazwałaś i zwizualizowałaś.

Zapraszam Cię do realizacji i spełniania tego co jest w Twoim sercu.

Tworzenie Mapy Marzeń, to czas wspaniałej zabawy, relaksu, refleksyjności, zmian, planowania nowego, a przede wszystkim zamieniania marzeń w cele.

PODCZAS TWORZENIA MAPY MARZEŃ:

 • spędzisz niezwykły czas przyglądając się sobie
 • przyjrzysz się swoim potrzebom i pragnieniom
 • nazwiesz to, co Cię dotąd ograniczało
 • odkryjesz swój system wartości, który odpowiada za Twoje wybory
 • dokonasz zmiany w sobie i w sposobie postrzegania siebie
 • stworzysz Swoją idealną MAPĘ MARZEŃ.

JEŚLI CHODZI CI PO GŁOWIE JAKIEŚ MARZENIE, TO DOPRECYZUJ JE.
IM LEPIEJ JESTEŚ PRZYGOTOWANA, TYM ŁATWIEJ OSIĄGNIESZ TO, o cZYM MARZYSZ.

OPINIE UCZESTNICZEK

Zrobiłam w 2022r w XII mapę u p. Sylwii Krajewskiej. Nie dość, że był to bardzo przyjemnie spędzony czas, to miałam przy okazji jedną z najważniejszych rozmów w moim życiu. Pani Sylwia jest bardzo mądrą osobą. Dla samej tej rozmowy warto było przyjść. BARDZO POLECAM i prowadzącą i robienie mapy.

Bardzo dziękuję za ten warsztat z mapy, za wskazówki i przewodnictwo w tym procesie. Byłam bardzo mocno poruszona tym, co zobaczyłam i usłyszałam od Pani. Jednocześnie też poczułam spokój po warsztatach jak wróciłam do domu. Dziękuję za Pani zaangażowanie i za materiały do dalszej pracy również dziękuję.

Moja mapa prawie się zrealizowała. To naprawdę działa. Mam chłopaka, jesteśmy już prawie rok razem, zmieniłam pracę, byłam na wymarzonym rejsie, skończyłam kurs, teraz zdaję na prawo jazdy, a od stycznia zaczynam szukać mieszkania… Chyba pora na kolejną mapę.
POLECAM !

Koleżanka namówiła mnie na ten warsztat. I było cudownie. Świetnie spędzony czas, fajna atmosfera pełna ciepła i życzliwości, ciekawe rozmowy, super zabawa. A efekt na koniec WOW !!!!

Wróciłam bardzo podbudowana i zadowolona ze spotkania. Było co prawda bardzo intensywnie, ale czas naprawdę dobrze wykorzystany. Fajny warsztat.

Robiłam w 2022r w XII mapę u p. Sylwii. To działa. Minął prawie rok a moja mapa w 70% zrealizowana. Mogę już po mału myśleć o nowej. BARDZO POLECAM i prowadzącą i robienie mapy.

Jestem w szoku ! Ta mapa naprawdę działa. Mapę robiłam w sierpniu 2021r.,
Tydzień temu spojrzałam na swoją mapę i pomyślałam o podwyżce, która była na mojej mapie – czemu po nią nie iść?? UDAŁO się. Nawet nie musiałam prosić. Szef był zdziwiony, że wcześniej o nią się nie upomniałam :).

Moja mapa powstała w 2021r w XI. cały 2022r. był dla mnie ważny i pełen zmian. Jestem przekonana, że mapa była inspiracją do wielu zmian w moim życiu. Polecam to spotkanie. Jak ktoś się zastanawia, to niech się zapisuje. Ja prawie 2 lata się zastanawiałam i wiem, że za rok znów idę zrobić kolejną mapę pod okiem Sylwii.