Z kim pracuję?

Od 19 lat wspieram, pomagam, towarzyszę.

Specjalizuję się w pracy z kobietami z dysfunkcyjnych domów (Dorosłe Dziewczynki), z kochającymi za bardzo, z tymi, które przeżywają niepewność, lęki, doświadczają kryzysów w relacji, są w sytuacji trudnych rozstań, mają niepoukładaną przeszłość, nie kochają siebie, nie potrafią ustanowić swoich granic.

Pomagam kobietom, które pragną zmiany, ponieważ gdzieś zgubiły siebie. Zapomniały o sobie, nie żyją w zgodzie ze sobą, ze swoimi potrzebami i wartościami. Pomagam zostawiać za sobą trudne doświadczenia i zbudować nowe i nowy obraz siebie. Wspieram kobiety w docieraniu do prawdy o sobie, w odkrywaniu miłości w sobie i odbudowywaniu poczucia wartości. Towarzyszę w dorastaniu, w pracy nad odwagą do wzięcia odpowiedzialności za siebie, za swoje myśli, wybory i swoje życie.

W dorastaniu do tej, którą chcesz się stać. W dążeniu do lepszego życia. Specjalizuję się w budowaniu zdrowych i dojrzałych relacji ze sobą i z innymi. Pomagam w zmianie toksycznych przekonań latami noszonymi pod sercem.

Moim pragnieniem jest inspirować kobiety do świadomego życia, do życia z wdzięcznością. Pragnę zachęcać do zmiany, do odwagi w budowania szczęśliwego życia.

Specjalizuję się w budowaniu zdrowych i dojrzałych relacji ze sobą i z innymi. Pomagam w zmianie toksycznych przekonań latami noszonymi pod sercem. Moim pragnieniem jest inspirować kobiety do świadomego życia, do życia z wdzięcznością. Pragnę zachęcać do zmiany, do odwagi w budowania szczęśliwego życia.

Chcę aby w procesie zmiany docierały do prawdy o sobie, do tego kim są i jak wielki potencjał noszą w sobie. Chciałabym by żyły na co dzień z miłością i akceptacją, bez ciężaru powinności i oczekiwań.

Moją misją jest pożegnanie przeszłości i dawanie nadziei na nowe. Pomagam przejść przez proces zmian ku nowemu, po stracie, kryzysach, rozstaniu, trudnych relacjach, bolesnej przeszłości.

Pomogę Ci:

 • Zawalczyć o siebie
 • Poczuć się ważną dla siebie
 • Zrozumieć swoje emocje i zaprzyjaźnić się z nimi
 • Pożegnać niewspierające przekonania
 • Odbudować się po trudnych doświadczeniach i kryzysach
 • Przepracować toksyczną relację
 • Pokonać stres
 • Odkryć swoje potrzeby i nauczyć się je komunikować
 • Nauczyć się stawiać granice bez poczucia winy
 • Zbudować poczucie bezpieczeństwa i oparcie w sobie
 • Pożegnać rozpamiętywanie przeszłości i trudne doświadczenia
 • Spojrzeć na trudne doświadczenia jako lekcję, dar lub możliwość
 • Nauczyć się dbać o siebie i swój dobrostan
 • Wydobyć na światło dzienne Twoje zasoby i umiejętności aby Cię wspierały

Jak pracuję?

Prowadzę terapie indywidualne w nurcie poznawczo – behawioralnym z elementami gestalt. Prowadzę coaching oraz warsztaty rozwojowe.

Na każdej sesji pracuję z takim samym intensywnym zaangażowaniem. Zadaję pytania, które otwierają na więcej i motywują do szukania głębiej.
Każda sesja to czas uważnego spotkania, głębokich rozmów, zaufania, otwartości, szacunku i prawdy. A istotą przemiany jest proces, czyli to co dzieje się pomiędzy spotkaniami.


Swoją pracę opieram na Bogu. To On prowadzi, dotyka i uzdrawia.

Indywidualnie i grupowo

Swoją pracę zaczynałam z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.

Dziś głównie pracuję z dorosłymi i od czasu do czasu wspieram rodziców w trudnościach wychowawczych.

Jednak największą frajdę sprawia mi praca z kobietami w procesie grupowym. Ogromnym bogactwem dla mnie jest prowadzenie grup terapeutycznych wsparcia oraz
warsztaty rozwoju osobistego.

To za każdym razem niesamowite doświadczenie dla każdej z nas. Spotkania kobiet, to przede wszystkim czas, gdzie możemy nawzajem się inspirować i uczyć od siebie. To piękny czas rozmów, bliskości i otwartości, z którego można czerpać całymi garściami. To napełniania się i przemiany.