DOŚWIADCZEŃ

Jestem Sylwia

Fascynuje mnie człowiek i jego droga oraz wybory jakich dokonuje. Jestem zwolenniczką wsłuchiwania się w siebie, cieszenia się z małych rzeczy, doświadczania wdzięczności i pielęgnowania wspierających myśli.

Codziennie uczę się być uważna na siebie, mądrze zarządzać swoim życiem i świadomie dokonywać wyborów. Każdego dnia pracuję z wdzięcznością, która daje mi wiele radości i uczę tego innych.  

Fascynuje mnie miłość Boga i Jego bliskość.
Moimi wartościami są: wiara, rodzina i pomoc innym.   

Wykształcenie

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Ukończyłam 7-miesięczne szkolenie „Life & Business Coachingu” pod patronatem CENTRUM FIDERATIO. Uczestniczyłam w 2-letnim szkoleniu w terapii poznawczo – behawioralnej przy Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej (CTPB) w Warszawie. Ukończyłam szkolenie podnoszące kwalifikacje zawodowe z zakresu „Terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży”. Ukończyłam 2-letnie Studium Metod Pracy z Dziećmi ofiarami przemocy seksualnej i ich rodzinami w Fundacji Dzieci Niczyje. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej przy Centrum Praw Kobiet. Doświadczenie zawodowe zdobywam od 19 lat. Wcześniej pracując w Świetlicach Socjoterapeutycznych, Domu Dziecka, Ośrodku Pomocy Psychologicznej, Stowarzyszeniu Przyjaciół Integracji, Niepublicznych Zakładach Opieki Zdrowotnej i prywatnych gabinetach psychoterapeutycznych. W 2008 roku założyłam gabinet pomocy psychoterapeutycznej Psychocentrum.pl

Jestem przedsiębiorcą

W 2008 roku założyłam gabinet psychoterapeutyczny Psychocentrum. Jego celem jest świadczenie pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Tworzymy zespół specjalistów: psychologów, psychoterapeutów i coachów. Pomagamy każdej osobie, która się do nas zgłosi. Świadczymy pomoc z dla osób z całej Polski i z zagranicy. Pracujemy stacjonarnie i online z dorosłymi, młodzieżą i z dziećmi. Prowadzimy terapie indywidualne, dla par, małżeństw, rodzin. Prowadzimy również grupy terapeutyczne i warsztaty rozwojowe. Z dumą mogę powiedzieć, że nasz zespół tworzą specjaliści z doświadczeniem i z zamiłowaniem do swojej pracy. Osiągamy bardzo dobre efekty w terapii. Do każdej osoby podchodzimy w sposób wyjątkowy. Każdy człowiek jest ważny i naszym wspólnym celem jest rozwiązać problem z jakim się zgłosił.

Jestem autorką książek
i kart uważności

Pisanie jest moim sposobem na dzielenie się sobą, swoimi refleksjami i zachwytem nad człowiekiem i światem. Jest też drogą do inspirowania, do dawania nadziei i do zmiany.

Jestem autorką:   

  • Bajek terapeutycznych dla rodziców i dzieci  
    „Opowiedz mi, co u ciebie”
  • „Zatrzymaj się”
  • „Dziennika wdzięczności”
  • Kart Uważności
  • Pomocnika psychologicznego: o budowaniu zdrowych i dojrzałych relacji.

Jestem twórcą

Rękodzieło jakie wykonuję jest moją pasją, odpoczynkiem i wielką radością.
Maluję obrazy i tworzę biżuterię z kamieni naturalnych. I tak oto powstają nietuzinkowe pomysły na prezenty.
Zobacz co robię (sylwiakrajewska.com

Jestem żoną, mamą..

Mogę z całą pewnością powiedzieć, że jestem szczęściarą. Jest mi dane być żoną i mamą, taką nie idealną, ale najlepszą jaką potrafię być. Moje życie tak się układa, że mam wszystko, co dla mnie najważniejsze: wiara, rodzina, praca i pasja.

Dostałam łaskę wiary, która jest moją siłą w codzienności, źródłem miłości, oparcia i spokoju. Małżeństwo, które jest codziennym wzrastaniem w miłości. Dzieci, które uczą mnie miłości bezwarunkowej i pokory i są moją dumą. Praca, która daje mi poczucie spełnienia i satysfakcję. Mogę pomagać i czynię to z serca. Pasja jest moją wielką radością i odpoczynkiem.

Mam też wokół siebie wartościowe relacje i ważnych ludzi. Wiem, że dojście do tego momentu zarówno pod kątem samoświadomości jak i wdzięczności kosztowało mnie wiele pracy, zaangażowania, wiary oraz pokory. Uczę się cały czas żyć dniem dzisiejszym, nie wybiegać zbytnio do przodu i doceniać to co mam.

I pragnę dzielić się tym co mam z innymi.