Mapa Marzeń

Przyciągnij marzenia i zrealizuj je.
Poznaj skuteczny sposób na zamienianie marzeń w cele.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Mapa Marzeń

Przyciągnij marzenia i zrealizuj cele. Poznaj skuteczny sposób na tworzenie i realizowanie swoich celów!
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Dla kogo jest ten warsztat?

Warsztat dla kobiet, które:

  • nie wiedzą jak zamieniać marzenia w cele
  • mają marzenia i chcą je zrealizować
  • czują, że stoją w miejscu i chcą coś zmienić w swoim życiu
  • chcą innego życia od tego, które mają
  • próbowały zrobić mapę marzeń ale nie udało się lub nie działała
  • chcą zwizualizować to, czego pragną pod okiem specjalisty.
https://sylwiakrajewska.pl/wp-content/uploads/2023/02/094.jpg
https://sylwiakrajewska.pl/wp-content/uploads/2023/02/235941220_1996678210495194_5956333360539312908_n.jpg

Czego się nauczysz?

Warsztat z tworzenia mapy marzeń, to proces, który uruchamia podświadomość, motywację i działanie.

Najpierw porządkujemy ‚życie’ i priorytetyzujemy jego elementy. By móc pójść dalej musisz dowiedzieć się,
w którym miejscu jesteś i czego pragniesz. Warsztat pomaga spojrzeć na siebie i swoje życie z innej perspektywy. Dzięki czemu możesz nadać życiu właściwy kierunek.

Kluczowy w całym procesie jest sam etap tworzenia mapy. Dla Twojego mózgu to ważny sygnał, na czym masz się skupić, jakie informacje i okazje wyławiać z otaczającej rzeczywistości, aby przybliżyć Cię do realizacji marzeń. Proces jej przygotowania pomaga Ci uświadomić sobie, jakie masz marzenia, cele i plany, bo one często są w Tobie i „wołają”, ale nie zwracasz na nie uwagi, bo nie masz na nie zwyczajnie czasu.

Stworzenie osobistej mapy daje dużo radości i uruchamia kreatywność, uwalnia odwagę. To niezwykły czas dla siebie, w gronie fantastycznych kobiet. Gdy mapa powstanie, pełni funkcję przypominającą, motywującą i porządkującą.

Terminy:
14.10.2023 sobota 10.00 – 17.00
18.11.2023 sobota 10.00 – 17.00

Cena: 450 zł.
W cenę wliczone są: udział w 7 godzinnym warsztacie w wygodnej sali warsztatowej, materiały merytoryczne i techniczne potrzebne do zrobienia mapy, przerwy kawowe wraz z  drobnymi przekąskami.

Korzyści z udziału:

Jeżeli potrzebujesz zmiany, ruszyć z miejsca, uporządkować dotychczasowe życie – to ten warsztat jest dla Ciebie !

Zapraszam Cię na niezwykły czas gdzie oderwiesz się od codzienności, gdzie będziesz mogła puścić wodze fantazji, gdzie wykreujesz własne dzieło,  gdzie odpowiesz sobie na ważne pytania i miło spędzisz czas w gronie fantastycznych kobiet.  Tworzenie mapy marzeń, to czas wspaniałej zabawy, relaksu, refleksyjności, zmian, planowania nowego, a przede wszystkim zamieniania marzeń w cele.

Jeśli chodzi ci po głowie jakieś marzenie, doprecyzuj je. Im lepiej jesteś przygotowana, tym łatwiej osiągniesz to, o czym marzysz.

https://sylwiakrajewska.pl/wp-content/uploads/2021/10/shutterstock_522191392-—-kopia-1-scaled.jpg
https://sylwiakrajewska.pl/wp-content/uploads/2023/02/1-2-scaled-1.jpg

Sylwia Krajewska

prowadząca warsztat, psycholog, terapeutka, coach, trenerka rozwoju osobistego.

Od 19 lat wspieram swoich klientów w gabinecie Psychocentrum. Od 2007 roku udało mi się stworzyć zespół specjalistów, którzy z pasją wykonują swój zawód. Dbamy przede wszystkim o dobro pacjentów i o to, aby pokonywać słabości i przeciwności.

Pracuję z osobami dorosłymi. Oprócz pracy indywidualnej prowadzę warsztaty rozwoju osobistego, grupy wsparcia oraz treningi rozwojowe. Pomagam w osiągnięciu satysfakcji z życia, szczęścia i poczucia spełnienia. Przeprowadzam pacjentów przez trudne momenty w życiu i tworzę społeczność, w której tworzymy autentyczne i ludzkie relacje.

Tak sama do końca nie wiedziałam po co mi taki warsztat, że tyle kosztuje… A dziś tak bardzo się cieszę, że się zdecydowałam ostatecznie na niego! CUDOWNY CZAS dla mnie. Ani jedna minuta nie była zmarnowana! Odkryłam poziom swoich ograniczeń i barier, z których nie zdawałam sobie sprawy. Nazwałam to co dla mnie ważne: mam tyle pomysłów na siebie, na to co dalej. Wiem nad czym chcę dalej pracować, co rozwijać w sobie, co zmienić. Dostałam dużo pozytywnej energii do działania! Jestem dumna z siebie! Z tego co udało mi się przez te kilka godzin zrobić. Czekam na kolejny warsztat!
Iwona
Śpieszę donieść, że mapa, którą robiłam na warsztatach DZIAŁA !!!!Jestem w szoku, ale to nie było tylko wyklejenie jej, zabawa i fajny czas razem. Dziękuję i polecam ją każdemu. Cieszę się, że byłam na warsztacie i mam swoją mapę.
Joanna
Dziękuję za ten czas wytchnienia, za spotkanie z tyloma fajnymi kobietami, za możliwość oderwania się od codzienności. Mapa wisi u mnie w sypialni. Udało mi się już zrealizować 3 marzenia. Widzę efekty i to jest budujące. Mam wreszcie wymarzony samochód - nie wiem czemu tyle z tym zwlekałam. Zmieniłam pracę! Budzę się z radością, że robię to co kocham.
Ela
Rok temu byłam na warsztatach z tworzenia mapy marzeń. I dziś piszę, ku mojemu zaskoczeniu mapa się realizuje. Tak jak Pani mówiła, nic nie muszę robić. Co jakiś czas zerkam na mapę i uśmiecham się do siebie. Cieszę się, że byłam na warsztacie i mam swoją mapę.
Dorota
Mega pracę wykonałaś Sylwia. 10 spotkań, każde inne, każde z nich mega inspirujące. Przyznam Ci się, że nie mogłam doczekać się kolejnego. To co mi się podobało, to tematy jakie poruszałaś, to jak bardzo byłaś na każdą z uczestniczek uważna. Czasem dziwiłam się jak ty to wyłapujesz..??? Dziś jestem w innym miejscu niż wtedy gdy zaczynałam pracę nad sobą. Jestem o wiele bardziej uważna i świadoma siebie, Swojej wartości i kobiecości. Dziękuję i czekam na kolejne spotkanie.
Agnieszka W.
Muszę przyznać, że pierwszy raz byłam na takim warsztacie. Bardzo dziękuję za wskazówki i przewodnictwo w tym procesie, byłam bardzo mocno poruszona tym, co zobaczyłam i co usłyszałam. Jednocześnie też poczułam spokój. I za wskazówki do dalszej pracy również dziękuję. Dziękuję za ten czas. Cenny czas. ciepło pozdrawiam,
Agnieszka
Dzień dobry, byłam sceptycznie nastawiona do tego typu warsztatów. Ale muszę przyznać, że fajnie czas spędziłam. Poznałam Dorotkę i Violę. Moja mapa wisi, patrzę na nią i cieszę się tym co tam jest. No i czekam na efekty… Pierwszy już jest, odwiedziłam syna w Kanadzie. Odważyłam się. dziękuję !
Karolina
Sylwia, tak naprawdę to poniekąd stałaś się autorytetem dla mnie i udowodniłaś, że marzenia się spełniają tylko trzeba po nie sięgnąć i umieć je zdefiniować przede wszystkim. Mówię zdefiniować, ponieważ jak jechałam na warsztat robienia „Mapy Marzeń” to miałam pustkę w głowie i pustą kartkę. Kompletnie nie potrafiłam zdefiniować moich potrzeb, marzeń i priorytetów. Dopiero tam uświadomiłam sobie co jest dla mnie najważniejsze i czego w życiu szukam !!!!! Dziękuję Ci za to. To było dla mnie świetnie doświadczenie i czekam z niecierpliwością na kolejne spotkanie. Moje marzenia już zaczęły się spełniać. A pies jest jednym z nich 😊. To była dobra decyzja. On daje nam wiele radości. Czekam na realizację kolejnych a jest ich sporo wbrew moim wcześniejszym przekonaniom. Fajnie jest mieć marzenia :). Moja mapa wisi, patrzę na nią i cieszę się tym co tam jest. No i czekam na efekty… Pierwszy już jest, odwiedziłam syna w Kanadzie. Odważyłam się. dziękuję !
Małgosia
Pisze kilka słów podziękowania do Pani Sylwii Krajewskiej – na zakończenie naszej pracy. Mapka działa w takim tempie, że aż czasami mnie to przeraża ( w pozytywnym znaczeniu). Marzyłam o większej ilości przyjaciół (mam ich teraz tyle, ze ledwo znajduje czas dla siebie). Marzyłam o samotnej podróży i nauce hiszpańskiego ( w grudniu lecę sama na miesiąc do Havany do szkoły językowej). Czuję się świetnie ze sobą, dbam o siebie i dom. W ogóle nie czuje sie samotna i naprawdę nie mam ochoty na żaden związek w tej chwili. Dodam tylko, ze nigdy wcześniej nie czułam się tak szczęśliwa i tak dobrze ze sobą 🙂 Za co Pani Sylwio bardzo dziękuję! 🙂
Natalia S.

Galeria zdjęć

https://sylwiakrajewska.pl/wp-content/uploads/2021/03/AM6A4817_wb72-scaled.jpg

Skontaktuj się ze mną.

(+48) 501695159

Social Media

Zapraszam do kontaktu

[contact-form-7 id="4"]