Tożsamość Kobiety

   


Kto prowadzi:

Sylwia Krajewska – psycholog, terapeuta, trener rozwoju osobistego, autorka książek.

Cena:

250 zł

 

Miejsce:

ul. Ogrodowa 32a lok. 6,
Warszawa

Zapisy:

kontakt@sylwiakrajewska.pl

Dla kogo:

Warsztaty są przeznaczone dla każdej kobiety, która chce pogłębić relację ze sobą. Odkryć siebie na nowo, spojrzeć na siebie głębiej. Zadać sobie pytania i poszukać na nie odpowiedzi w świetle tego kim jest, po co jest. Jaki jest sens jej istnienia. Dokąd zmierza i po co.

Opis warsztatu:

Wiedzę o sobie wynosisz z domu od bliskich ci osób. Potem szukasz siebie w innych, przeglądasz się  w nich jak w lustrach. I często odczuwasz niezadowolenie z siebie, nie wiesz czego chcesz od życia, pielęgnujesz porażki, zranienia i krzywdy. Nie wiesz kim jesteś, czego chcesz i pragniesz.

Wcale tak nie musi być.

My, kobiety, odgrywamy niezastąpioną rolę! To, że jesteśmy kobietami jest Darem, który warto pielęgnować. To od nas mężczyźni uczą się budować relacje i więzi, wyrażać swoją uczuciowość, nazywać swoje emocje. Jeśli kobieta wie, kim jest, i czuje, jak pięknie jest być sobą, wówczas chce wspierać inne kobiety w odkrywaniu tego samego. Nie okazuje zawiści ani zazdrości, nie manipuluje. Wchodzi na zupełnie inny poziom kobiecości. By móc z siebie dać, trzeba siebie odkryć i pokochać.

Zapraszam w tę niezwykłą podróż do siebie.

 

 

 

Korzyści z udziału:

warsztat pozwoli odkryć własną kobiecą tożsamość,
poczucie wartości i akceptacji siebie,
pomoże zobaczyć jaki mamy wpływ na świat, którym się otaczamy,
warsztat, to czas inspirujących spotkań z innymi kobietami, rozmów, ćwiczeń
wraz z dawką konkretnej wiedzy.

Ilość miejsc bardzo ograniczona!
Decyduje kolejność zapisów.


Opinie moich klientów


Galeria zdjęć

Chcę się zapisać na ten warsztat

Administratorem Twoich Danych Osobowych jest Psychocentrum Sylwia Krajewska. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celu prowadzenia z Tobą komunikacji i świadczenia na Twoją rzecz usług, w tym realizacji zamówienia. Więcej o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych i prawach, jakie Ci przysługują informujemy w Polityce Prywatności.