Kobiece piękno we mnie

warsztat uwalniający moc kobiecości i intuicji w codziennym życiu i wspierający budowanie poczucia własnej wartości
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Kobiece piękno we mnie

warsztat uwalniający moc kobiecości i intuicji w codziennym życiu i wspierający budowanie poczucia własnej wartości
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Dla kogo jest ten warsztat?

Warsztat dla kobiet, które:

 • potrzebują zobaczyć w sobie piękno
 • chcą odbudować poczucie własnej wartości
 • podejmować decyzje w zgodzie z sobą
https://sylwiakrajewska.pl/wp-content/uploads/2021/03/IMG_3481-scaled-2-scaled.jpg
https://sylwiakrajewska.pl/wp-content/uploads/2021/10/Fotolia_98905511_L-scaled.jpg

Czego się nauczysz?

Zapraszam do spojrzenia na siebie z wielu perspektyw, bez oceniania, krytykowania i wstydu. Z miłością i życzliwością. Każda z nas, chce być kochana. Aby tak się stało warto zacząć od siebie i odkryć w sobie to co piękne i wartościowe.

Poczucie własnej wartości wpływa na każdą sferę naszego życia. Gdy znamy swoją wartość, potrafimy dokonywać słusznych wyborów, dotyczących pracy zawodowej, związków, relacji z innymi ludźmi. Gdy nasza samoocena jest zaniżona, nie czujemy się szczęśliwi, docenieni, kochani. Jesteśmy wobec siebie zbyt krytyczni, wymagający, czujemy do siebie niechęć, wrogość i często odczuwamy silne poczucie winy.

Warsztaty prowadzę z pasji do pracy w grupie, bazując na doświadczeniu czerpanym ze spotkań z  kobietami. Możesz mieć pewność, że otrzymasz profesjonalną pomoc i rzetelną wiedzę. Osoby zainteresowane zapraszam do udziału.

Termin: 14.10 2023, sobota 10.00 – 18.00

Cena: 470 zł/ w cenę wliczone są:
udział w 8 godzinnym warsztacie, materiały, przerwy kawowe wraz z drobnymi przekąskami.

Korzyści z udziału:

 • Pogłębisz świadomość samej siebie.
 • Wzmocnisz poczucie własnej wartości
 • Odkryjesz pokłady kobiecości w sobie
 • Wzmocnisz uważność
 • Otrzymasz praktyczne porady i cenne podpowiedzi jak uruchomić proces zmian w sobie.
 • Odkryjesz piękno i radość w sobie
 • Znajdziesz inspiracje być żyć pełnią życia
 • Doświadczysz odprężenia i relaksu.
https://sylwiakrajewska.pl/wp-content/uploads/2021/03/DSC1726.jpg
https://sylwiakrajewska.pl/wp-content/uploads/2021/10/AM6A4817_P-scaled.jpg

Sylwia Krajewska

prowadząca warsztat, psycholog, terapeutka, trenerka rozwoju osobistego.

Od 19 lat wspieram swoich klientów w gabinecie Psychocentrum. Od 2007 roku udało mi się stworzyć zespół specjalistów, którzy z pasją wykonują swój zawód. Dbamy przede wszystkim o dobro pacjentów i o to, aby pokonywać słabości i przeciwności.

Pracuję z osobami dorosłymi. Oprócz pracy indywidualnej prowadzę warsztaty rozwoju osobistego, grupy wsparcia oraz treningi rozwojowe. Pomagam w osiągnięciu satysfakcji z życia, szczęścia i poczucia spełnienia. Przeprowadzam pacjentów przez trudne momenty w życiu i tworzę społeczność, w której tworzymy autentyczne i ludzkie relacje.

Sylwia chcę Ci podziękować za ten piękny czas na warsztacie. Odkryłam swoje piękno, TAK wiem, że niezależnie od tego jak wyglądam, co mam na sobie, w jakim jestem nastroju jestem piękna!!! Otwieram się na siebie na nowo. dziękuję !
Iza
Sylwia, pewnie wiesz, że ostatnio miałam trudny czas. Zaniedbałam się i fizycznie i emocjonalnie. Skorzystałam z warsztatu kobiece piękno, które prowadziłaś i z tego miejsca chcę Ci podziękować za czas, za Twój cały wkład, merytoryczny, za Twoje ciepło, mądrość i zrozumienie. To były super warsztaty, takie spa dla mnie, odpoczęłam, rozluźniłam się, dowiedziałam wielu rzeczy o sobie. I będę je wykorzystywała. Podbudowałam się. Dziękuję. Basia
Basia
Cieszę się, że udało mi się wyczarować czas na to spotkanie z fajnymi kobitkami :). Mega ciekawie, babsko i inspirująco. Za jakiś czas chętnie powtórzę to doświadczenie.
Kaśka
CUDOWNY CZAS dla mnie. Tego mi było potrzeba. Odpoczęłam, zadbałam o siebie, zrelaksowałam się. Wracam do domu zadowolona i naładowana dobrem. A droga przede mną długa.
Irena
bardzo się cieszę z tego spotkania. Dziękuję za odkrycie we mnie czegoś wartościowego i pięknego. Potrzebuję czasu bo to było takie moje... tak czas na oswojenie się z myślą, że mogę być piękna... Nikt mi wcześniej nie pokazał tyle dobra i piękna we mnie co doświadczyłam na tym spotkaniu od pani Sylwii i od uczestniczek. dziękuję
Zuzia
Dzień dobry chcę podziękować za ten warsztat. Bardzo fajnie i ciekawie poprowadzony. Super atmosfera i dziewczyny.
Justyna
Pani Sylwio chciałabym dołączyć do grupy warsztatowej. Moja przyjaciółka była i bardzo mi poleca. Czy są jeszcze wolne miejsca ? Proszę mnie zapisać.
Kamila

Galeria zdjęć

https://sylwiakrajewska.pl/wp-content/uploads/2021/03/AM6A4817_wb72-scaled.jpg

Skontaktuj się ze mną.

(+48) 501695159

Social Media

Zapraszam do kontaktu

[contact-form-7 id="4"]