Bliżej siebie

warsztat wspierający wdrażanie zmian w życiu poprzez budowanie bliskiej relacji ze swoimi emocjami i z samą sobą.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Bliżej siebie

warsztat wspierający wdrożenie zmiany w swoim życiu poprzez zbudowanie bliskiej relacji z samym sobą i swoimi emocjami.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Dla kogo jest ten warsztat?

Warsztat dla kobiet, które:

 • w swojej codzienności zagubiły siebie
 • mają niskie poczucie wartości
 • nie mają czasu dla siebie
 • ignorują swoje potrzeby
 • są zmęczone tempem życia
 • i nie chcą tak dalej funkcjonować.
https://sylwiakrajewska.pl/wp-content/uploads/2021/10/DSC7172-600x534-1.jpg
https://sylwiakrajewska.pl/wp-content/uploads/2021/10/footprints-336650_960_720.jpg

Czego się nauczysz?

Próbujemy nadążyć za tempem życia jakie świat nam dziś oferuje. Codzienność, obowiązki, sprawy do załatwienia. Dajemy radę ale…. za jaką cenę !  Gubiąc się płyniemy na fali emocji i utartych schematów. Zapominając o sobie, o swojej kobiecości i intuicji. Tracąc poczucie pewności siebie.

Jeżeli potrzebujesz zmiany w dotychczasowym życiu, chcesz odnaleźć siebie, współpracować ze swoimi emocjami, zbudować bliską relację ze sobą, masz niską samoocenę, chcesz nauczyć się stawiać granice i zamieniać marzenia w cele  –  to ta grupa jest dla Ciebie.

Podczas spotkań na chwilę oderwiesz się od codzienności, wyłączysz autopilota, odkryjesz wewnętrzny spokój, nawiążesz nowe relacje, także z samą sobą. Na nowo spojrzysz na siebie i swoje życie, z większą troską i miłością. Staniesz się bardziej świadoma siebie. Przyjrzysz się swoim emocjom, lękom, przekonaniom i schematom. A to droga do życia w zgodzie ze sobą, z większą pewnością siebie i otwartością na to co tu i teraz. Grupa prowadzona jest w formie rozwojowej z elementami terapii w cudownej, kobiecej atmosferze. Pracujemy w kameralnych grupach.

Termin: 23.09, 21.10, 25.11, 16.12 2023, soboty 10.00 – 15.00
Jest to cykl 6 spotkań. Każde trwa 5 godzin. Spotkania raz w miesiącu.

Cena: 280 zł/ w cenę wliczone są:
udział w 5 godzinnym warsztacie, materiały, przerwy kawowe wraz z drobnymi przekąskami.

Korzyści z udziału:

 • pogłębisz świadomość wiedzy o sobie,
 • wzmocnisz poczucie własnej wartości,
 • wzmocnisz ważność  na tu i teraz,
 • doświadczysz odprężenia i relaksu 
 • jest to czas inspirujących spotkań z innymi kobietami,
 • ważne rozmowy,
 • ciekawe ćwiczenia połączone z dawką konkretnej wiedzy.
https://sylwiakrajewska.pl/wp-content/uploads/2021/03/IMG_3468-scaled-2.jpg
https://sylwiakrajewska.pl/wp-content/uploads/2021/10/AM6A4817_P-scaled.jpg

Sylwia Krajewska

prowadząca warsztat, psycholog, terapeutka, trenerka rozwoju osobistego.

Od 19 lat wspieram swoich klientów w gabinecie Psychocentrum. Od 2007 roku udało mi się stworzyć zespół specjalistów, którzy z pasją wykonują swój zawód. Dbamy przede wszystkim o dobro pacjentów i o to, aby pokonywać słabości i przeciwności.

Pracuję z osobami dorosłymi. Oprócz pracy indywidualnej prowadzę warsztaty rozwoju osobistego, grupy wsparcia oraz treningi rozwojowe. Pomagam w osiągnięciu satysfakcji z życia, szczęścia i poczucia spełnienia. Przeprowadzam pacjentów przez trudne momenty w życiu i tworzę społeczność, w której tworzymy autentyczne i ludzkie relacje.

Uczestniczyłam w wielu różnych warsztatach. Ale te były wyjątkowe. Może z uwagi na 100 % nastawienie na nas uczestniczki, każda z nas czuła się ważna i wysłuchana. Każda miała czas i przestrzeń do mówienia. Było tez ciekawie, nie nudno. Dużo wiedzy, fajne ćwiczenia, super dobrane do tematów jakie były omawiane. Świetne dziewczyny brały udział.
Karolina
Bliżej siebie to cykl niesamowitych spotkań, a każde ważne. Wiele o sobie się dowiedziałam, wiele nowego odkryłam. Jak dla mnie najważniejsze były zajęcia z poczucia wartości i kobiecości, o stawianiu granic i potrzebach. Korzystam każdego dnia z ćwiczeń, które Sylwia nam pokazywała. Bardzo polecam ten cykl spotkań.
Dorota
Każde spotkanie było inne. Ogromna dawka wiedzy o sobie. Fajna atmosfera jaką Sylwia wprowadziła na grupie sprawiała, że żal było kończyć. Dużo ciekawych treści i ćwiczeń. Jestem bardzo zadowolona z udziału w tych spotkaniach.
Anna
Właśnie ukończyłam cykl spotkań - Bliżej siebie. Jestem zachwycona ! Sylwia jest bardzo ciepłą osobą a do tego bardzo uważną na każdą uczestniczkę warsztatu. Reagowała na najmniejsze uwagi, wątpliwości i pytania. Cały czas była czujna na to co na grupie, na nasze wypowiedzi. Fajnie je konfrontowała lub domykała podsumowaniami. Super ważny czas dla mnie. Bardzo cenię sobie każde spotkanie.
Iwona
Brałam udział w warsztacie Bliżej siebie. Piszą tą opinię chce podziękować za ten wspólny czas. To była cudowna grupa z super kobietami. DObry czas dla mnie. Wiele się nauczyłam, lepiej rozumiem siebie.Jestem zdecydowanie bardziej świadoma siebie i lepsza dla siebie i innych. Ciepło pozdrawiam Pani Sylwio i czekam na kolejne spotkania w grupie.
Karolina
Jestem po warsztatach Bliżej siebie 🙂 !!!! Bardzo miło mnie zaskoczyły. Atmosfera i wiedza jaką wyniosłam. jestem bardzo, bardzo zadowolona. Pozdrawiam.
Renata
Właśnie ukończyłam cykl spotkań - Bliżej siebie - które prowadziła Sylwia. Jestem zachwycona! Sylwia jest bardzo ciepłą osobą a do tego bardzo uważną na każdej uczestniczce warsztatu. Reagowała na najmniejsze uwagi, wątpliwości i pytania. Cały czas była czujna. Bardzo dobrze przygotowana merytorycznie. Każde spotkanie było o czymś innym, nowym, czasem zaskakujące. Sporo dowiedziałam się o sobie. Super czas jak dla mnie. Myślę, że każda z nas czuła się zauważona i dostała dużo dobrej energii i wiedzy. Super pomysł na warsztat i na wiedzę o sobie. Duuuużo konkretów, co było dla mnie bardzo ważne.Bardzo polecam.
Katarzyna

Galeria zdjęć

https://sylwiakrajewska.pl/wp-content/uploads/2021/03/AM6A4817_wb72-scaled.jpg

Skontaktuj się ze mną.

(+48) 501695159

Social Media

Zapraszam do kontaktu

[contact-form-7 id="4"]