Sylwia Krajewska

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Sylwia Krajewska

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Szczęściara..

Jestem psychologiem, terapeutką, coachem, żoną, mamą i przedsiębiorcą. Już od wielu lat skutecznie łączę te role z prowadzeniem gabinetu psychoterapeutycznego.

Mogę z całą pewnością powiedzieć, że jestem szczęściarą. Moje życie tak się układa, że mam wszystko, co dla mnie najważniejsze: 

  • małżeństwo, które jest wyzwaniem i rozwojem jednocześnie
  • wspaniałe dzieci, które bardzo kocham, i z których jestem dumna każdego dnia 
  • pracę, w której czuję się spełniona 
  • oraz wartościowe relacje i ważnych ludzi wokół siebie

Wiem, że dojście do tego momentu zarówno pod kątem samoświadomości jak i poczucia wdzięczności  kosztowało mnie wiele pracy, zaangażowania, wiary, wysiłku oraz pokory. Uczę się cały czas żyć dniem dzisiejszym, nie wybiegać zbytnio do przodu i doceniać to co mam.

https://sylwiakrajewska.pl/wp-content/uploads/2022/07/Sylwia-2-71-scaled.jpg
https://sylwiakrajewska.pl/wp-content/uploads/2021/03/warsztat14.jpg

Od czego się zaczęło?

Od zawsze pociągali mnie ludzie, świat ich przeżyć i emocji. Jestem osobą bardzo wrażliwą na drugiego człowieka.

Już w połowie liceum wiedziałam, co chcę robić w życiu zawodowym, a to bardzo pomogło mi w dążeniu do tego o czym marzę. Wspaniałe studia, praca nad sobą i ciekawość otaczającego świata, ludzi oraz liczne doświadczenia doprowadziły mnie do miejsca w którym dzisiaj jestem.

Zaczynając pracę nie miałam sprecyzowanej ścieżki, z kim dokładnie chcę pracować; z dziećmi, młodzieżą czy z osobami dorosłymi. Stąd próbowałam siebie i swoich możliwości w każdym z tych obszarów. Dzięki temu mam dość szerokie spektrum, którym mogę się dziś posługiwać.

W życiu oprócz skromności towarzyszy mi odwaga w dokonywaniu wyborów, dzięki czemu mogłam uczestniczyć w wielu ciekawych stażach, warsztatach, kursach i szkoleniach. A to bardzo mnie rozwinęło i nauczyło. To wpływ wielu ciekawych nurtów psychologicznych i  wspaniałych ludzi i sytuacji, które stawały na mojej drodze. Otaczam się ludźmi, przy których jest mi dobrze.

W życiu kieruję się zasadą, że nie ma przypadków, że to co się dzieje – dzieje się po coś. Staram się żyć osadzona w tu i teraz, z dużą akceptacją siebie i  świata, który mnie otacza. Cały czas uczę się wdzięczności, ona bardzo otwiera mnie na codzienne dobro, na małe i duże cuda w moim życiu. 

Macierzyństwo
to DAR i wyzwanie

Odkąd pamiętam, zawsze chciałam być mamą. Zakładałam, że będę miała jedno, może dwójkę dzieci, gdyż sama byłam jedynaczką. Urodziłam 4 synów i córkę, o której marzyłam całe życie. 

Jedno z moich dzieci zmarło w 6 miesiącu ciąży. Było to bardzo trudne i bolesne doświadczenie, choć widzę w nim wiele łask. Dzisiaj wiem, że dzięki niemu  mam większe zrozumienie i wgląd w ból matek, które nie mogą mieć dzieci, lub które straciły dziecko.

Uczę się bycia dobrą mamą, nie idealną, ale najlepszą jaką potrafię być dziś. Staram się pamiętać o wartościach jakie chcę moim dzieciom wpoić i przekazać. 

Rodzina jest dla mnie wartością, szczególnie dziś, gdzie jest tak bardzo narażona na rozpad i zagubienie. Chcę przekazywać wartości, dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z poziomu mamy i psychologa.

https://sylwiakrajewska.pl/wp-content/uploads/2022/04/Marek-i-mama.jpg
bt_bb_section_top_section_coverage_image
https://sylwiakrajewska.pl/wp-content/uploads/2022/09/Dzien-2.png

Pasja tworzenia

Jestem osobą żyjącą z pasją, z zaangażowaniem w to co robię.
Moje życie jest pełne doświadczeń, a ja silna na zewnątrz niezwykle wrażliwa wewnętrznie. Odkrywam swoje pasje i podążam za nimi.

Kocham malować, pisać, tworzyć.

Jestem autorką wielu obrazów, które goszczą w domach bliskich mi ludzi. Napisałam kurs do budowania bliskich relacji ze sobą i z innymi. Stworzyłam Karty Uważności (afirmacje-wdzięczność-świadomość)
Tworzę bransoletki z naturalnych kamieni z intencją. A także napisałam i wydałam książki:

  • „Bajki terapeutyczne dla rodziców i dzieci – Opowiedz mi, co u ciebie”
  • „Zatrzymaj się”
  • „Dziennik wdzięczności”

Pragnę dzielić się tym co powstaje z połączenia mojego serca, umysłu i rąk.

bt_bb_section_top_section_coverage_image